Firma nasza istnieje od lutego 2007 roku. Zajmujemy się rozwiązaniami informatycznymi w oparciu o urządzenia komputerowe Apple oraz oprogramowanie wykorzystywane na tej platformie. Świadczymy też różnego rodzaju usługi związane z użytkowaniem sprzętu Apple, w tym doradztwo techniczne, obsługę posprzedażną, serwis oprogramowania i serwis pogwarancyjny.

Nasza firma powstała w oparciu o doświadczenia wyniesione z różnych dziedzin - poligrafii, fotografii, serwisu sprzętu elektronicznego, szkoleń i prezentacji, organizacji i przeprowdzania imprez masowych i innych. Nasze doświadczenie pozwala nam swobodnie poruszać się w wielu dziedzinach, jednak szczególny nacisk kadziemy na rozwiązania oparte na platformie Apple, która jest najbliższa naszemu wyobrażeniu jak powinna wyglądać praca przy użyciu komputera i jak łatwo i szybko możemy uzyskać efekty.

Nasi pracownicy i współpracownicy to osoby o dużym doświadczeniu nie tylko z dziedzin około-informatycznych, takich jak przetwarzanie obrazu, fotografia, bazy danych, bezpieczeństwo sieciowe, ale też ze znajomością problematyki prawnej i finansowo-księgowej, pozyskiwania i obsługi środków z funduszy unijnych, itp.

Rozwiązania stosowane przez nas pozwolą na lepsze wykorzystanie posiadanych środków, poprawiają bezpieczeństwo i komfort pracy, a osobom mało obeznanym z komputerem ułatwią szybkie rozpoczęcie pracy bez konieczności poznawania komputera "od środka".
Nowoczesna architektura, wydajne procesory i układy graficzne, stabilność systemu operacyjnego MacOS X sprawia, że rozwiązania bazujące na platformie Apple redukują ilość problemów technicznych (wysokie bezpieczeństwo systemu), przestojów związanych z awariami oprogramowania, mocno obraniczając stałe koszta obsługi informatycznej firm, pozwalając zaoszczędzić nawet 40% w stosunku do kosztów obsługi innych platform.

Korzystanie z naszej pomocy w zakresie finansowania i obsługi zakupów pozwala łatwiej wdrożyć najlepsze rozwiązania.