DIGITAL MEDIA PLAYER
Stacks Image 4
Proste połączenie wydajnego sprzętu z właściwym oprogramowaniem.
Doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyświetlenie dużej ilości materiałów wideo (targi, koncerty, gale, eventy, spotkania biznesowe, kongresy, szkolenia, pokazy, prezentacje, etc).
Bez względu jak duży będzie ekran, bez względu na ilość filmów - łatwa obsługa i duża wydajność ułatwią przygotowania i pracę.
Dzięki użyciu kilku zestawów można w dowolny sposób zaaranżować wyświetlanie materiału, a zaawansowane funkcje gridmapingu, tilingu i pracy zdalnej pozwolą na dowolną zmianę aranżacji wideo-ściany nawet w trakcie projekcji.
Stacks Image 9
Stacks Image 12

dowiedz się więcej…


OsiriX
Wydajesz mniej, dostajesz więcej...
Zaawansowana przeglądarka i stacja robocza DICOM.
Stacks Image 20
Jedna z najlepszych przeglądarek plików DICOM i wydajna stacja robocza PACS w jednym. Wszystko to za 85% mniej niż porównywalne systemy. Używając OsiriX na komputerach Mac otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz, w dodatku na komputerze będącym samym w sobie arcydziełem. Usprawnij swój system bez nadwyrężenia budżetu...
Połączenie mocy obliczeniowej komputerów Apple, prostoty obsługi oraz doświadczenia lekarzy radiologów stworzyło unikalny produkt - OsiriX.
Przy jego zastosowaniu nawet skomplikowana edycja obrazów DICOM staje się łatwa. Wydajność, szeroka gama funkcjonalności pozwalają na lepsze wykorzystanie czasu i dokładniejsze badanie...
Stacks Image 25
Stacks Image 28